Produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni

Dezynfekcja

Dezynfekcja – bogaty wybór jakościowych produktów

Nieodzowną cechą każdego gabinetu medycyny estetycznej, jak również gabinetu kosmetycznego powinna być nienaganna czystość. To od niej zależy bowiem bezpieczeństwo zarówno osoby wykonującej zabieg, jak również pacjentów oraz klientów. Dezynfekcja gabinetu powinna być realizowana z pomocą odpowiednich środków odznaczających się wysoką skutecznością, ale również bezpiecznym składem. Szeroki wybór produktów do dezynfekcji oraz sterylizacji znajdą Państwo w ofercie naszej hurtowni medycyny estetycznej.

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

Prawidłowa dezynfekcja jest niezbędna, aby zagwarantować należyte bezpieczeństwo zarówno pacjentom lub klientom gabinetu, jak również osobom z personelu. W każdym gabinecie medycyny estetycznej oraz gabinecie kosmetycznym niezbędny jest środek do dezynfekcji rąk. Może to być płyn, mydło w płynie lub żel antybakteryjny. Jakościowe produkty odznaczają się bezpiecznym składem, a jednocześnie neutralnym zapachem, który nie przeszkadza osobom przebywającym w gabinecie. Łazienkę należy natomiast wyposażyć w antybakteryjne mydło dla pacjentów lub klientów.

Właściwej dezynfekcji wymaga również sam gabinet. Nasza hurtownia medycyny estetycznej może zagwarantować szeroki wybór preparatów przeznaczonych do dezynfekcji różnych powierzchni – skóry, tapicerki, metalu, szkła czy tworzyw sztucznych. Posiadamy także środki dezynfekcyjne, z pomocą których można wysterylizować sprzęt wykorzystywany w gabinecie. Tego typu preparaty występują w formie płynów, sprejów, jak również chusteczek. Wybór jest zatem bardzo szeroki, dzięki czemu w naszej hurtowni mogą Państwo bez trudu zaopatrzyć swój gabinet w niezbędne środki do dezynfekcji.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię medycyny estetycznej?

Nasza firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży środków, artykułów oraz akcesoriów wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Naszą ofertę adresujemy zatem do lekarzy oraz kosmetologów. W tym miejscu dostępny jest szeroki asortyment środków do dezynfekcji oraz sterylizacji gabinetu. Posiadamy różnorodne płyny oraz chusteczki do odkażania elementów wyposażenia, płyny do dezynfekcji rąk, antybakteryjne żele oraz inne produkty, których nie może zabraknąć w żadnym gabinecie medycyny estetycznej oraz w gabinecie kosmetycznym. Naszym Klientom możemy zaoferować szeroki wybór produktów, korzystne ceny, a także gwarancję szybkiej realizacji zamówienia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl