Barbicide

Barbicide 

Korzenie Barbicide sięgają 1947 roku, gdzie nauczyciel chemii Maurice King rozpoczął pracę nad rozwojem środków do dezynfekcji, których charakterystyczny niebieski kolor jest znany do dziś w salon fryzjerskich na całym świecie. Barbicide obecnie jest liderem w sprzedaży środków do dezynfekcji, na wszystkich kontynentach w branżach beauty, fryzjerstwie i gabinetach medycyny estetycznej. 

Produkty do dezynfekcji - Barbicide

W ofercie Barbicide wszystkie produkty wykorzystywane są do dezynfekcji powierzchni, narzędzi oraz akcesoriów wykorzystywanych w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i salonach medycyny estetycznej, salonach masażu, tatuażu oraz w miejscach użyteczności publicznej: hotele, ośrodki spa&wellness, fitness itp. 

 

Produkty Barbicide wykazują działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze, wirusobójcze oraz sporobójcze.  Maksymalny zakres działania Barbicide przekłada się na najwyższej jakości działanie ochronne dla użytkowników oraz pracowników korzystających z ww. salonach i miejscach użytku publicznego. Koncentraty Barbicide są:

  • bakteriobójcze (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli),
  • drożdżako- i grzybobójcze (Candida albicans, Aspergillus brasiliensis Niger).
  • wirusobójcze wobec wirusów otoczkowych łącznie z koronawirusem SARS (COVID-19), BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C),
  • wirusobójcze wobec wirusów bezotoczkowych (w tym wobec wirusa polio, adenowirusa i norowirusa – MNV),
  • sporobójcze wobec spor Clostridium difficile. 

 

Wszystkie produkty do dezynfekcji firmy Barbicide są bezpieczne dla zdrowia, nie podrażniają układu oddechowego, nie wywołują reakcji alergicznych i podrażnień, ponadto są bezpieczne dla narzędzi i powierzchni - nie matowią ich i nie rysują. 

 

Produkty dopuszczone są do użytku zgodnie z normami europejskimi: EN 14476, EN 13697, EN 1656, EN 1657, EN 13704, EN 1040, EN 1276 (łącznie z MRSA), EN 1650, EN 1656, EN 1657, EN 14561, EN 14562, EN 13727, EN 13624, EN 13610, EN 13704. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl